KolayOfis Müvekkil İlişkileri Yönetimi

KolayOfis’te Müvekkil İlişkileri Yönetimi

Hayatın her alanında “İletişim her şeydir”. Bu kural doğrultusunda hukuk bürolarının müvekkilleri ile iletişimleri, kurulan yapı içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. Müvekkil bilgi sahibi olmak ister. Duruşmasında ne olduğunu, borçlusundan tahsilat yapılıp yapılmadığını, itilafların çözülüp çözülmediğini! Müvekkili temsilen yapılan mesleki faaliyetlerin sonucunda, bu faaliyetler ve sonuçları ile ilgili müvekkilin bilgilendirmesi gereklidir. Her bir büronun müvekkilini bilgilendirme şekli farklıdır. Bazı bürolar düzenli olarak e-posta ve telefon ile müvekkillerini bilgilendirirken; bazı bürolar ise bilgilendirmek için müvekkillerin kendilerine dönüş yapması beklenmektedir. Sonuç olarak bu raporları siz de gönderseniz; müvekkil de talep etse zaman alacak sizin için süre kaybına neden olacaktır. 

Bırakın KolayOfis Sizin İçin Raporlasın

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi, bir hukuk bürosunun müvekkil ilişkileri ile ilgili olarak; müvekkilin dilediği zaman rapor olabileceği e-müvekkil uygulamasıdır. Ek olarak müvekkile tek bir hamle ile rapor gönderebileceğiniz müvekkil rapor (e-mail); cari raporlar içerisinde cari hesap özetiniz ile ilgili alabileceğiniz direkt raporlar; hukuki soru sorma gibi çözümler sunmaktadır.

e-Müvekkil Uygulaması

Müvekkillerin, sizlerin kullanmış olduğu KolayOfis Hukuk Otomasyon Sisteminin içerisine girerek, bir kullanıcı gibi görüntüleme ve raporlama yapmasını sağlayan özelliktir. Denetim lisans sahibi büroda bulunmaktadır. Hukuk Bürosu, bu özelliği kullandırmak istediği müvekkilleri seçerek, onlar için sistem içerisinden bir kullanıcı adı ve parolası belirler. MicroDestek ekibi tarafından hazırlanan link müvekkillerle paylaşılarak, onların sisteme giriş yapması sağlanır. Dilerseniz web sayfanız üzerine e-“müvekkil giriş” şeklinde bir buton hazırlatarak, müvekkillerinizin web sayfanız üzerinden giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde web sayfanızın görünürlüğü de yükselecektir.

e-Müvekkil uygulaması, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Premium Paket kullanıcıları için ücretsizdir. Dilediğiniz sayıda müvekkil için kullanıcı adı ve parolası oluşturabilirsiniz. Müvekkilleriniz yalnızca kendi dosyalarını üstelik sadece sizin izin verdiğiniz menülerde görüntüleyebileceklerdir.

Hukuki Soru Sor

İnsanlar, günlük yaşamlarında karşılaştıkları hukuki sorunlar ile ilgili ilk olarak internet üzerinden araştırma yapmaktadır. Her biri, birer müvekkil adayı olan bu insanların KolayOfis üzerinden sizlere ulaşmasını ister misiniz?

MicroDestek tarafından oluşturulan bir linki web sayfanıza; “Hukuki Soru Sor” başlığı gibi bir butonla yer verebilirsiniz. Hukuki sorunu olan müvekkil adayı, web sayfanız üzerinden bu butonu tıklayarak sizlere sorununu anlatabilir; siz de kısa bir bilgi vererek detaylar için bir randevu oluşturabilirsiniz. Web sayfanızda paylaşacağınız seo analizi yüksek paylaşımlar; arama motorlarında sizi yukarılara taşıyarak, aramalarda daha üstlerde çıkmanızı sağlayacaktır.

Müvekkil Rapor (Mail)

KolayOfis’te müvekkillerinizi kaydederken sistem sizlerden bazı kişisel bilgiler ister. Bunlardan biri de müvekkilinize ait e-posta adresidir. Müvekkilinizi sisteme kaydederken eklediğiniz -posta adresi, sizlerin sistem içerisinden müvekkilinize direk olarak rapor göndermenizi sağlayacaktır. Müvekkil Rapor (Mail) alanında, dosya bilgileri, duruşma, ara karar ve iş planı bilgileri, dokümanlar, avans-masraf ve vekalet ücretleri gibi birçok veri bulunmaktadır. Müvekkile ait tüm bu bilgilerin tamamını listeleyebileceğiniz gibi, dosya bazlı olarak da bu ekranı filtre edebilirsiniz. İçeriklerin yanında bulunan kutuları seçili hale getirerek, seçmiş olduğunuz içerikleri tek bir butona basarak müvekkilinize e-posta olarak gönderebilirsiniz. Dilerseniz e-postayı göndermeden önce, posta metninde de düzenlemeye gidebilirsiniz.

Müvekkil Bilgilendirmeleri

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi içerisine kayıt altına aldığınız müvekkilleriniz ile ilgili iş planı, ara karar ve duruşma işlem tiplerinden herhangi birini girdiğinizde; dilerseniz sistemin müvekkilinize bir bilgilendirme e-postası göndermesini sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey müvekkilinizi sisteme kaydederken bu özelliği aktif hale getirmeniz. Sistemin SMS özelliğini kullanıyorsanız; dilerseniz sadece duruşma girişi yapıldığında, bu duruşma bildiriminin müvekkile SMS ile yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Siz de KolayOfis ile ilgili bir çok yeniliği keşfetmek için www.microdestek.com.tr adresini ziyaret edebilir, ya da 0 850 888 00 35 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

KolayOfis Müvekkil İlişkileri Yönetimi

Hukuk Ofislerinde Yeni Müvekkil Bulmak İçin Beş Strateji adlı yazımızı okumak için tıklayınız

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir