MicroDestek İrtibat Bürosu Açıldı

MicroDestek İrtibat Bürosu Açıldı

Bildiğiniz gibi uzun yıllardır, sadece İzmir üzerinden hizmet vermeye devam etmekteydik. Ancak gelen yoğun talepler üzerine İstanbul’da yeni irtibat büromuzu kurmaya karar verdik. Yeni irtibat büromuz ile özellikle İstanbul ve Marmara Bölgesi ‘nde yer alan müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Yeni açılan irtibat büromuz üzerinden bir çok alanda hizmet alabilirsiniz. Özel toplantılar, eğitim günleri, sunumlar ve daha bir çok alanda sizlere daha iyi hizmet vereceğiz.

Yeni İrtibat Büromuzda Hangi Hizmetler Verilecek ?

Yeni İrtibat Büromuzda Hangi Hizmetler Verilecek

Yeni İrtibat Büromuzda Hangi Hizmetler Verilecek

Özel Toplantılar : KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi’ne yönelik özel talepler ve ofis yönetiminiz  ile ilgili özel danışmanlık hizmetleri gibi konular altında sizlerle bire bir olarak toplantılar düzenleyebiliriz. 10 ve 20 kişilik toplantı alanlarımız sayesinde tüm takımınızı yapılacak olan toplantılarımıza çağırabilirsiniz.

Sunum : KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi hakkında bilgi almak ve programın işleyişini canlı olarak görüntüleyebilmek için sizi davet ediyoruz. Ayrıca aklınıza takılan en ufak soruyu dahi cevaplamaya hazır olan ekibimiz sayesinde, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi’ne geçiş yapmadan önceki her detayı sizlerle paylaşıyoruz. Böylece KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi’ne geçiş sonrasında hiç bir sürpriz ile karşılaşmıyorsunuz.

Eğiitm Günleri : KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ücretli ve ücretsiz eğitim günleri İstanbul irtibat büromuzda uygulanmaya devam edecek. 10’ar kişilik gruplara özel olarak verilen KolayOfis eğitimleri 3’er aylık periyotlar halinde ücretsiz olarak düzenlenmektedir. Ücretsiz eğitim günleri dışında eğitim almak isteyen kullanıcılar, isterlerse kendi ofislerinde, isterlerse de İstanbul irtibat merkezimizde diledikleri zaman ( önceden randevu almak ve iş günleri içerisinde olması çerçevesinde ) eğitim alabilmektedirler.

Hizmet Kalitemizi Arttırarak Sizlere Sunmaktan Gurur Duyuyoruz !

Hizmet Kalitemizi Arttırarak Sizlere Sunmaktan Gurur Duyuyoruz !

Hizmet Kalitemizi Arttırarak Sizlere Sunmaktan Gurur Duyuyoruz !

 

Yukarıda yer alan hizmetlerin dışında talebiniz üzerine daha bir çok alanda İstanbul irtibat büromuzda hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul irtibat büromuza ulaşabilmek için aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres : Telsizler Mahallesi, Talatpaşa Caddesi, Nef 163 4. Levent İstanbul

Telefon: 0232 465 14 88 – 99

Toplantı Odaları

Toplantı Odaları

İstanbul irtibat büromuzda vereceğimiz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için info@microdestek.com adresine e-postalarınızı gönderebilir veya yukarıda yer alan telefon numaraları üzerinden Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemleri ile Farkı Keşfetmeye Devam Edin !

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir