2007 yılında kurulan Nt MicroDestek, yazılım ve bilgi işlem konularında faaliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır. Nt MicroDestek, uzman ve deneyimli mühendis ekibi ile yazılım üretimi, yazılım desteği, bilgi işlem danışmanlığı ve dış kaynak kullanımı hizmetlerini vermektedir.

Vizyon
Türkiye’nin güvenilir ve teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerinin en son teknolojilerden hızlı, kolay ve efektif bir şekilde yararlanmasını sağlayan adı saygın bir şekilde anılan öncü bir yazılım ve bilişim firması olmaktır. Müşteri memnuniyeti, güler yüzlü hizmet, çözüm odaklı yaklaşım ve koşulsuz tatmin kavramları çerçevesinde hizmet vererek, her müşterimizin en üst seviye de mutlu olmasını amaçlamaktadır. Her daim tüketicinin birinci tercihi olabilmek için maksimum düzeyde hizmet vermek en temel vizyonumuzdan biridir.

Misyon
Yenilikçi ürün ve hizmetlerle profesyonelliği dünya standartlarına getirerek, Türkiye’de bilişim ve yazılım sektörünün gelişimine liderlik etmektir. NT MicroDestek Yazılım ve Bilişim, geçmişte ve gelecekte tüm müşterilerinin beklentilerini profesyonel bir şekilde karşılayıp teknoloji ile birleştirerek çözümler sunacaktır.

Bu misyon, profesyonel iş bilincine sahip çalışanlarımızın hevesli çabalarıyla, serbest ve şeffaf bir organizasyon çatısı altında başarıyla sonuçlandırılacaktır.

Değerlerimiz
Müşteri odaklı
Takım çalışmasına inanan
Dürüst ve şeffaf
Çalışanlarını sürekli geliştiren
Yenilikçi
Çevre ve topluma duyarlı
Yaratıcı
Dinamik

Siz de bu özelliklere sahip olduğunuz düşünüyorsanız bize daima ulaşabilirsiniz.

Başvurularınızı dilerseniz ekranın sağ tarafında yer alan başvuru formunu doldurarak, dilerseniz de info@microdestek.com.tr adresine öz geçmişinizi göndererek yapabilirsiniz.

Başvuru Formu© Copyright 2023 - Her Hakkı Saklıdır Nt MicroDestek Yazılım Bilişim Bilg. San. Tic. Ltd. Şti.