Hukuk Bürolarında iPad Kullanmanın 6 Yolu

Apple firmasının üretmiş olduğu iPad, öyle bir cihaz haline geldi ki tablet denilince ilk akla gelen, hatta çoğu ülkede tablet yerine kullanılan bir isim oldu. Özellikle hukuk bürolarının daha fazla tercih etmesi yolunda bir çok adım atmış ve atmaya da devam ediyor. Yapılan anketler ve araştırmalar sonucunda, Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan hukuk bürolarının yaklaşık %81 ‘i iPad kullanıyor. Kolay, anlaşılır, hızlı ve dinamik yapısı iPad tercih edenlerin başlıca yorumları.

Hukuk Büronuzda ki iPad ile Neler Yapabilirsiniz.

Hukuk Büronuzda ki iPad ile Neler Yapabilirsiniz.

Peki iPad kullanımı her geçen gün hukuk bürolarında neden artıyor ? Hukuk bürolarında iPad kullanımında sıklıkla faydalanılan 6 temel özelliği sizler için derledik. Siz hala bu özellikleri kullanmıyorsanız, kullanmanızda fayda olacaktır. İşte Hukuk Bürolarında iPad Kullanmanın 6 Yolu ;

Müşteri Bilgilerinin Takibi

Siz hala normal kağıt üzerinde mi çalışıyorsunuz ? Bir çok evrak, doküman, dilekçe ve matbu evrak arasında istediğiniz bilgiye hızlıca ulaşamıyor musunuz ? Bir de ofis dışında çalışmak isteyince işler iyice zora giriyor, öyle değil mi ? iPad kullanımı sonrasında dilediğiniz dokümanı dilediğiniz yerde hazırlayabilir ve tüm dokümanlarınıza istediğiniz yerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Müvekkil Sunumları

Yeni anlaşmak üzere olduğunuz müvekkil görüşmelerinde veya hali hazırda müvekkilliniz olan kişilere yapacağınız sunumları iPad üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ofisinize bağlı kalmaksızın, müvekkillerinizin kendi ofislerinde etkileyici sunumlar gerçekleştirebilirsiniz. Dosya raporları, muhasebe durumları, ödeme ve borç dengesi, gelecekte yapılması gereken işlemler gibi bir çok raporu iPad üzerinden müvekkilinize sunabilirsiniz.

Ofis İçerisinde Yapmış Olduğunuz Bir Çok İşlemi iPad ile Gerçekleştirebilirsiniz.

Ofis İçerisinde Yapmış Olduğunuz Bir Çok İşlemi iPad ile Gerçekleştirebilirsiniz.

Video Konferans

iPad ile kullanabileceğiniz bir çok uygulama sayesinde bir çok video konferansa imza atabilirsiniz. Etkin görüntü kalitesi ve hızı sayesinde hem kesintisiz hem de yüksek kaliteli video konferans etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Sanal Evrak Deposu

Artık binlerce Türk Lirası harcayarak oluşturacağınız evrak depolarının önüne geçebilirsiniz. iPad ile tüm dokümanlarınıza sanal ortamda ulaşabilirsiniz. Böylece hem büyük bir maliyetten hem de büyük bir iş yükünden kurtulmuş olursunuz. Ayrıca her zaman söylediğimiz gibi sadece ofise bağlı kalmaz, ofis dışında da tüm dokümanlarınıza, hiç kimseye ihtiyaç duymadan ulaşabilirsiniz.

Alacak Takipleri

Hangi müvekkilliniz ne zaman ödeme yaptı veya ne zaman ödeme yapacak gibi sorularınıza hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Alacak takiplerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde takip edebilir ve ihtiyaç duyacağınız raporlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile Farkı Keşfedin.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile Farkı Keşfedin.

Hukuk Otomasyon Sistemi

iPad tabletiniz ile KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi‘ni ofis içinde ve ofis dışında, kısacası dünyanın her yerinde (internet bağlantısı olduğu taktirde) kullanabilirsiniz. Bu sayede tüm dosyalarınıza (dava ve icra takipleri), tüm dokümanlarınıza (dosya ile ilgili, genel evraklar ve hatta fakslarınız), tüm muhasebe işlemlerinize ve yapacağınız her türlü işlem ile ilgili raporlara ulaşabilirsiniz. Böylece yukarıda ki 5 adımda yapacağınız her türlü işlem için bir adet iPad ve KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi’ne sahip olmanız yeterli olacak. İki mükemmel teknolojinin birleşmesi sayesinde artık her işinizi daha kolay ve daha hızlı yapmanız mümkün olacak.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir