Mobil Hukuk Yazılımı

Gelişen teknoloji ile birlikte insanların bu teknolojiyi kullanma alışkanlıkları ve ihtiyaçları da doğru orantıda değişmektedir. İnsanoğlu ihtiyacı olan hedefe ulaştığında hep daha fazlasını istemekte ve bununla doğru orantıda kendini geliştirmektedir.

Örneğin; 15-20 yıl önce bilgi, belge ve arşivimizi nasıl saklayacağımızı düşünürken çok kısa zaman sonra bu arşivimizi bir anahtarlık olarak ya da sigara paketi büyüklüğündeki taşınabilir disklerde çantamızda bulundurmaya başladık. Arşivimizi yanımızda taşımamız yetmedi istediğimiz yerde ulaşma ihtiyacı duyduk, flash bellek içerisine attığımız çalışma dosyamızı istediğimiz yerde istediğimiz cihazla bağlayarak ulaştık.

KolayOfis Mobil Hukuk Yazılımı Nedir?

Mobil Hukuk Yazılımı -2

Mobil Hukuk Yazılımı -2

Şimdi bir adım daha ilerideyiz. Bankacılık sistemi ile başlayan Akıllı Cihaz uygulamaları günümüzde bir çok kurumsal firma tarafından kullanılmakta ve müşteri ihtiyaçlarını herhangi bir bilgisayara ihtiyaç duymadan akıllı cihazları üzerinden internet bağlantısı olan her yerden kullandırma imkanı sunmaktadır.

Bizler MicroDestek ailesi olarak 2017 yılının sonlarına doğru faaliyete geçirdiğimiz KolayOfis Mobil Hukuk Yazılımı uygulaması ile hizmetinizdeyiz. Hem IOS hem de ANDROID marketlerde yalnızca kullanıcılarımız için hizmete sunduğumuz uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. MicroDestek Destek ekibimize mobil uygulamayı kullanmak istediğinizi bildirdiğinizde, ofisinizde ki ana makinenize “ServiceHub” yükleyerek gerekli bağlantı kodlarını size verecekler, bağlantı kodlarını girdikten sonra ofisinizdeki KolayOfis’ e bağlandığınız Kullanıcı Adı ve Parolanızla bağlanarak nerede olursanız olun internet bağlantınızın olduğu her yerden KolayOfis’ inize rahatlıkla bağlanabileceksiniz.

KolayOfis Mobil Hukuk Yazılımı’nın Avantajları nedir?

Mobil Hukuk Yazılımı -3

Mobil Hukuk Yazılımı -3

  • Akıllı Cihazınız yanınızdaysa, internet bağlantınızın olduğu her yerden KolayOfis’ inize bağlanabilirsiniz. Örneğin Adliyedesiniz, duruşmaya gireceksiniz acil olarak bir bilgiye ihtiyacınız var ama ofisinizde o an kimse yok ya da ulaşamıyorsunuz. Akıllı cihazınızdan KolayOfis’ inize bağlanarak ihtiyacınız olan bilgiye hızlıca ulaşabilirsiniz.
  • Dosyalarınız ya da işinizle ilgili herhangi bir bilgiye sahip olduğunuz an sisteminize işleyebilirsiniz. Duruşmadan çıktınız, herhangi bir not defterine ihtiyaç duymadan yeni duruşma tarihini KolayOfisMobile uygulamasıyla hemen sisteminize işleyebilirsiniz.
  • KolayOfisMobile tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Eğer KolayOfis kullanıcısıysanız sizin için hiçbir maliyeti yoktur.

KolayOfis Mobil Hukuk Yazılımı Güvenli midir?

KolayOfis uygulamasını akıllı cihazına indiren herkes bu uygulamayı kullanamaz. Ana makineniz üzerine kurulan “ServiceHub” uygulaması, akıllı cihazınıza gireceğiniz sadece size ait kodlarla eşleşerek sisteme bağlanır. Bu sistem ve cihazınıza girdiğiniz ip, port, kullanıcı adı ve parolanız gibi alanlar örtüşmediği takdirde sistem çalışmayacaktır. Dolayısıyla KolayOfis Mobil Hukuk Yazılımı uygulaması en az ofisinizde kullandığınız KolayOfis in kurulu olduğu ana makineniz kadar güvenlidir.

KolayOfis Mobil Hukuk Yazılımı Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

KolayOfis Mobil Hukuk Yazılımı’nı Android İşletim Sistemine Sahip Akıllı Cihazlara İndirmek İçin;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microdestek.kolayofis&hl=tr

KolayOfis Mobil Hukuk Yazılımı’nı IOS İşletim Sistemine Sahip Akıllı Cihazlara İndirmek İçin;

IOS : https://itunes.apple.com/us/app/kolayofismobile/id1314212475?mt=8

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir