Yılbaşında Avukatlara Alınabilecek Hediyeler

Yılbaşında Avukatlara Alınabilecek Hediyeler

Yılbaşı yaklaşırken hepimiz saatlerce etkileşimde bulunduğumuz iş arkadaşlarımıza en güzel hediyeyi almak isteriz. Ofis içinde yapılan kuralarda zevklerini çok iyi bilmediğiniz bir iş arkadaşınız çıkabilir. İşte o zaman hediye alma süreci iyice karmaşıklaşır. Bu yazımızda yılbaşında avukat arkadaşınız, patronunuz veya meslektaşınız varsa neler alabileceğinizi inceliyoruz.

1-Kupa

Eğer hediye alacağınız kişi uzun saatler boyunca masa başından kalkamıyorsa ısıyı sabit tutan Mug hediyesi tam da ona göre bir hediye olacaktır. Son zamanlarda Kupa’nın iPhone olarak gösterilen Ember Mug ile kullanıcının kahve veya çayı için ideal sıcaklığı ayarlamasını ardından o sıcaklıkta bir saatten fazla tutmasını sağlar.

Bunun dışında kişiye özel kupalarda eğlenceli bir hediye seçeneğidir.

2-Tokmak

Kaç avukat yer değiştirip karar verici olmak istemiştir. Bunu bilmemiz imkânsız ama şık bir tokmak arkadaşınızın ofisinde veya masasında güzel bir aksesuar olacaktır. İster köpük ister ceviz bir tokmak olsun. Avukatların streslerini atmasına ve bir nebze kafasının rahatlamasına sağlayacaktır.

3-Dijital Platform Üyeliği

21.sezonuna giren Emmy ödüllü Law & Order veya Hukuk fakültesinden atılan ancak fotoğrafik hafızaya sahip olan Mike Ross’un yolunun Harvey Specter’la kesişmesi yıllarca süren bir macerayı anlatan Suits gibi onlarca hukuk ve suç dizi ve filmlerini barındıran dijital platform üyeliği hediyesi de avukat arkadaşınız için iyi bir hediye seçeneğidir.

4-Themis Heykeli

İş arkadaşınız dekorasyonla ilgiliyse veya bibloları seviyorsa avukatlar için masa dekoru Themis Adalet Tanrıçası Biblosu vermek iyi bir seçim olacaktır. 108 TL ‘den 39.000 TL ‘ye kadar farklı fiyatlarda bulabilirsiniz. Bu klasikleşmiş heykeli de alternatif olarak düşünebilirsiniz.

5-Evrak Çantası

Birkaç hafta önceki blog yazımda da belirttiğim üzere avukatlar hala evrak çantası kullanıyor. Bunları daha çok dizüstü bilgisayarlarını, dosyalarını ve diğer temel ihtiyaçlarını mahkemeye, keşiflere, müvekkil toplantılarına götürmek için kullanıyor. Siz de avukat arkadaşınızın hayatını pratikleştirmek istiyorsanız sevdiği renklerde yumuşak yapıda hafif bir evrak çantası alabilirsiniz.

6-Kalem

Her ne kadar dijital çağda olsak da yazı yazmaya hala devam ediyoruz. Ayrıca el yazısının kişinin şahsına münhasır olduğu da bir gerçek. Avukatlar günümüzde UYAP üzerinden dilekçelerini hazırlıyorlar. Buna rağmen kendi stillerini yansıtan yanlarında sürekli taşıyabilecekleri şık bir kalem güzel bir hediye olacaktır. Son olarak hediyeninim büyüğü küçüğü olmaz. Kalpten içtenlikle düşünülüp alınmış her hediye çok güzeldir.

Yılbaşında Avukatlara Alınabilecek Hediyeler

Avukatlar Hala Evrak Çantası Kullanıyor Mu? adlı yazımızı okuma için tıklayınız

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir