En Yakışıklı 10 Erkek Avukat

Avukatlar tüm tarih boyunca hem kariyerleri hem de bulundukları ortamlarda görsellikleri ile dikkat çekmeyi ve karşılarındaki kişi veya toplulukları etkilemeyi başarmıştır. Bu noktada bilgileri, sözcükleri, iletişim kabiliyetleri ne kadar önemli olsa da fiziksel olarak dışa vurdukları görüntü de kaçınılmazdır. Bu noktada dünyadaki En Yakışıklı 10 Erkek Avukat listesini sizlerle paylaşmak isteriz.

İşte Dünyanın En Yakışıklı 10 Erkek Avukat

10. Raj Desai

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat - Raj Desai

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat – Raj Desai

Dünyada ki en çekici erkek avukat listesinde yer almaktadır. Genellikle müvekkilleri bireyler ve sivil toplum örgülerinden oluşan Raj Desai, iş hukuk ve Avrupa İnsan Hakları konusunda uzmanlaşmıştır. Listemizdeki diğer erkek avukatlarda olduğu gibi Raj Desai parlak kariyeri dışında fiziksel görünümü ile de dünyada ki en çekici erkek vekiller listesinde yer almaktadır.

9. Joseph Moore

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat - Joseph Moore

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat – Joseph Moore

Dünyada ki en cazip erkek vekiller listesinde yer dikkat çekici isimlerden biridir. İşi ve uzmanlığı noktasında yorumlardan bahsetmeden önce fiziksel anlamda listedeki EN ‘ler sırasında üstlerde yer alabilecek bir isimdir. Uzmanlaştığı konular Michael Gration gibi listedeki farklı isimlerden birisidir. Finansal uzmanlık alanı dışında aile ve boşanma hukuk, aile içi istismar, şiddet gibi konularda da çalışmaktadır. Aynı zamanda içerisinde bulunduğu sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkat çekmektedir.

8. Alexander Learmonth

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat - Alexander Learmonth

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat – Alexander Learmonth

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat arasına girmeyi başaran bir diğer ünlü avukat, Alexander Learmonth. Bu liste de uzmanlığı dışında hukuki bir ders kitabının editörlüğünü yapmakla da tanınmaktadır.  Disiplinli çalışması ve uzmanlığının yanı sıra fiziksel olarak dikkat çekiciliği ile de ön plana çıkan Alexander Learmonth, sıcak gülüşü, derin bakışları ile listemizin sekizinci sırasında yer almayı başarmıştır.

7. Michael Gration

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat - Michael Gration

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat – Michael Gration

Michael Gration listede ki diğer avukatlardan farklı olarak uzmanlaştığı alanlar arasında en dikkat çekici nokta, uluslararası çocuk hakları konuların da bulunmaktadır. Michael ayrıca Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi ‘ne gönderilen Haslodged davasında, Uluslararası Çocuk Kaçırma Merkezi tarafından yayınlanan talimatla, ekibin parçası olmuştur ve büyük çıkış göstermiştir. Michael Anne – Marie Hutchinson OBE ve Teertha Gupta QC ile birlikte yayınlamış olduğu; çocuk kaçırma, zorla evlilik ve çocuk yaşta evlilik konularında bir çok makalesi mevcuttur. Dikkat çekiciliğini işindeki farklı branşlaşması dışında, yakışıklı ve karizmatik görünüşüne de bağlayabiliriz.

6. Peter Head

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat - Peter Head

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat – Peter Head

Dünyada ki en dikkat çekici erkek avukatlardan bir diğerine gelelim. Peter Head; ticari, bankacılık ve dolandırıcılık konuları dışında enerji konularında uzmanlaşmıştır. Kariyerindeki başarısı ve fiziksel olarak dikkat çekiciliği ile de listelerde yer alan Peter Head dünyadaki yakışıklı ve dikkat çekici avukatlar arasındadır.

5. Adam Al-Attar

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat - Adam Al-Attar

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat – Adam Al-Attar

Adına ilk bakıldığında, Suudi Arabistan ‘da mesleğini icra eden bir avukat gibi görünebilir. Ancak Adam Al-Attar, Londra doğumlu İngiliz bir avukattır. Adam Al-Attar, finansal ve ticari konularda, bankacılık ve ortaklık hukuku konusunda uzmanlaşmıştır. Kendi sektöründe hızlı geri dönüşleri ile bilinen Adam Al-Attar parlak iş yaşamı dışında yakışıklılığı ve karizmatik duruşu ile de dikkat çekmektedir.

4. George Hilton

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat - George Hilton

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat – George Hilton

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat 4.sırada yerini almaktadır. George Hilton, karmaşık ticari davalar konusunda uzmanlığı ile kendi alanında tanınmaktadır. George Hilton sadece hukuk kariyeri ile değil aynı zamanda kimya ile ilgili olarak da ciddi başarılar elde etmiştir. Oxford Üniversitesi ‘nde kimya okumuş ve birincilikle mezun olmayı başarmıştır. Başarılı kariyeri ve ödülleri ile dikkat çeken George Hilton yakışıklı ve karizmatik görüntüsü ile de  dünyada ki en çekici erkek vekiller listesinde yer almayı başarmıştır.

3. William Willson

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat - William Willson

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat – William Willson

Gelelim listemizin üçüncü sırasına. William Willson ulusal ve uluslararası bankacılık, ticari, finans dava ve danışmanlık konularında uzmanlığa sahiptir. William Willson, yetenekleri ve deneyimleri ile yaşının oldukça ötesinde parlak bir vekildir. William, avukatlık kariyeri öncesinde eski Sovyetler Birliği , terör ve istihbarat hizmetleri konusunda uzmanlaşmış , bir gazeteci ve belgesel yapımcısıdır. Tüm bu parlak kariyerinin yanı sıra fiziksel özellikleri ile de dikkat çekmektedir.

2. Nicholas Wilkinson

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat - Nicholas Wilkinson

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat – Nicholas Wilkinson

Dünyanın en yakışıklı ikinci avukatı olmayı başaran isim; Nicholas Wilkinson. Nicholas Wilkinson; ticari anlaşmazlıklar ve ailelere hukuki danışmanlık konusunda dikkat çekmeyi başaran genç ve yakışıklı avukat bizim listemiz de de ikinci sırada yer almayı başarmıştır.

1. Patrick Hennessey

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat - Patrick Hennessey

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat – Patrick Hennessey

Ve geldik En Yakışıklı 10 Erkek Avukat listemizin bir numarasına. Patrick Hennessey , Oxford eğitimli eski bir Ordu subayı olarak tanınmaktadır. Patrick Hennessey dava ve tahkim ticari ve inşaat anlaşmazlıkları konusunda özel olarak uzmanlaşmıtır. Müvekkillerine yurt içi veya yurt dışına geniş danışmanlık alanları sunmaktadır. Patrick; Bosna , Irak ve Afganistan’da Grenadier Guards ile hizmet veren, İngiliz ordusunda beş yıl geçirmiştir. Patrick Hennessey En Yakışıklı 10 Erkek Avukat listesinin başında yer alırken hem yakışıklılığı, hem de yaptıkları ve zekası ile bunu destekliyor. En yakışıklı erkeklerin yanı sıra en çekici kadın avukatları da merak ediyorsanız En Dikkat Çekici 10 Kadın Avukat yazımızı da inceleyebilirsiniz. En Dikkat Çekici 10 Kadın Avukat yazısına ulaşmak için tıklayın

En Yakışıklı 10 Erkek Avukat Bonus

Gerard Butler

Gerard Butler

Gerard Butler

1970 doğumlu olan aktör Glasgow Üniversitesi hukuk fakültesi mezunudur. Aslında avukat olan ünlü oyuncuyu Joel Schumacher’in 2004 yapımı müzikal uyarlaması The Phantom of the Opera (Operada ki Hayalet) filmi ile oyunculuk kariyerinde büyük bir beğeni topladı. Sonrasında 300 filmi, P.S. I Love You, Macera Adası, Rock’n Rolla gibi bir çok yapımda yer aldı. Avukat mesleğini, yakışıklılığı ve dikkat çekiciliği ile bırakmak durumunda kalan ( !) Gerard Butler, başarısız hukuk kariyerini oyunculukla değiştirmiştir. Ki nitekim başarılı bir seçin yaptığını da baş rollerini oynadığı filmlerden ve elde etmiş olduğu kazançtan anlayabiliriz.

2 cevaplar
 1. Merve
  Merve says:

  Gerard Butler tek geçerim keşke avukatlığa devam etseydi diyemiyorum. Çünkü hem çok başarılı bir oyuncu hem de gerçekten yakışıklı. Listeyi incelediğimde avukatlar arasında Patrick Hennessey yakışıklılığı ile dikkat çekiyor.

  Yanıtla
 2. emre
  emre says:

  listedeki isimlere baktığımda yakışıklılığı konusunda nasıldır bilemem ama Michael Gration uzmanlığı konusunda dikkat çekici bir isim. ancak sizin . En Dikkat Çekici 10 Kadın Avukat yazınızı da okumuştum.o daha bir iç açıcı yazıydı. Buradan çok güzel kadınların da avukatlığı seçtiğini anlayabiliyoruz.

  Yanıtla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir