Avukatların Hukuk Otomasyon Sistemi Seçmesinin 10 Nedeni

Dünyada ki teknolojik gelişmeler, Adalet Bakanlığı ve Türkiye Barolar Birliği ‘nin bu yönde yapmış olduğu büyük yatırımlar sonucunda, avukatların da hayatında daha fazla yer etmeye başladı. Ofis yönetimi anlamında ve yapılacak olan işlerin belirli bir düzen ve sistematik ile takip etmelerini sağlayan KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi avukatlara komple bir çözüm sunmaktadır. Avukatların neden KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ni seçtiğini ve KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile ne gibi faydalar sağlayabileceğini size bir top ten liste ile sunmak istedik. Avukatların KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Seçmesinin 10 Nedeni listesi ile hangi noktalarda hukuk yazılımından faydalanacağınızı ve ne gibi imkanlar sayesinde hukuk büro yönetiminizi bir üst seviyeye çıkartabileceğinizi rahatlıkla anlayabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan top ten listemize geçelim.

İşte Avukatların KolayOfis

Hukuk Otomasyon Sistemi Seçmesinin 10 Nedeni

1. Tam Otomasyon Sunan Hukuk Yazılımı

Tam Otomasyon Sunan Hukuk Yazılımı

Tam Otomasyon Sunan Hukuk Yazılımı

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile hukuk büronuzda ihtiyaç duyacağınız her türlü işlemi tek ve komple bir sistem üzerinden yapabilirsiniz. Birbirleri ile her anlamda entegre çalışan dava takibi, icra takibi, doküman ve muhasebe yönetimi işlemlerinizi mükemmel bir düzen içerisinde yönetebilirsiniz. Ve yapmış olduğunuz bu işlemlere yönelik 30 ‘un üzerinde hazır rapor ve raporunuzun içeriğini bireysel olarak hazırlayabileceğiniz esnek rapor seçeneği ile raporlarınızı hazırlayabilirsiniz. Birden çok program ile işin içinden çıkmak kolay değildir. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile tek bir çatı altında tüm ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde karşılayabilirsiniz. Temel anlamda en yoğun şekilde kullanmış olduğunuz bu işlemlerin yanı sıra KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ne entegre edilmiş olan süreç yönetim sistemi, sözleşme – kontrat yönetim sistemi, risk yönetim sistemi ve performans yönetim sistemi sayesinde farklı herhangi bir programa ihtiyaç duymaksızın tüm işlemlerinizi KolayOfis ve KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemleri ile çözümleyebilirsiniz.

2. Kullanıcı Dostu Arayüz

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi - Kullanıcı Dostu Arayüz

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi – Kullanıcı Dostu Arayüz

Eski, kullanmakta zorlandığınız ve karışık arayüze sahip hukuk yazılımı programlarından sıkıldıysanız ve bunaldıysanız, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile tanışmanın vakti gelmiş demektir. Fark yaratan ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi üzerinde çalışmak sizler için büyük bir keyif olacaktır. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi; kolay anlaşılır menüleri, ihtiyacınıza yönelik olarak hazırlanmış formları, arama motoru ve daha bir çok özelliği sayesinde sizi kolay kullanılan hukuk yazılımı ile tanıştıracak. Dinamik arayüzü ile size tam ekran çalışma imkanı sunacaktır.

3. Kendinize Daha Fazla Zaman Ayırın

Kendinize Daha Fazla Zaman Ayırın

Kendinize Daha Fazla Zaman Ayırın

Sizin saatlerinize mal olan rapor hazırlama, risk analizleri ve genel istatistik hesaplamaları ile günlük, aylık ve yıllık muhasebe analizleri, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile artık çok kısa bir süre içerisinde hazır olacaktır. Kendinize özgü raporlarınızı sisteme tanımlayabilir ve tekrar tekrar aynı raporu hazırlamak yerine hazır olan raporlar üzerinden işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. İş ve işçi davalarına yönelik muallak risk raporu, dava ve icra dosyalarına yönelik risk analizlerini KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ile hazırlamak artık sizin için çocuk oyuncağı olacak. Müvekkillerinize ve şirketinizin yönetim kuruluna sunacağınız muhasebe raporlarını hazırlamak için günler hatta haftalar harcamanıza artık gerek kalmayacak. Analizlerinizi ve raporlarınızı hazırlamak için harcadığınız süreleri artık farklı noktalarda kullanabilirsiniz.

4. Tüm Bilgileriniz Güven Altında

Tüm Bilgileriniz Güven Altında

Tüm Bilgileriniz Güven Altında

Diğer bir çok web tabanlı hukuk yazılımının aksine KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘nin serverı yani ana makinesi, sizlerin ofisinde ki veya tercih etmiş olduğunuz bir alanda ki bilgisayar üzerine kurulmaktadır. Böylece tüm bilgileriniz sadece sizlerin bilgisayarında saklanmaktadır. Benim bilgilerimi kimler görüntülüyor, güvenlik açısından herhangi bir problem var mı, bilgilerim ne kadar gizli gibi tüm soru işaretlerinize son verebilirsiniz. Üstelik KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘nin ana makinesi için mükemmel ve ultra özelliklere sahip bir bilgisayara da ihtiyacınız yok. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi asgari sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız lütfen tıklayınız

5. Dilediğiniz Zaman KolayOfis’e Ulaşın

Dilediğiniz Zaman KolayOfis'e Ulaşın

Dilediğiniz Zaman KolayOfis’e Ulaşın

Avukatların Hukuk Otomasyon Sistemi Seçmesinin 10 Nedeni listesinin beşinci sırasında, ülkemizde hizmet veren pek çok hukuk yazılımı için geçerli olmayan bir özelliğe geldik. Ofis dışı kullanım. Ülkemizde hizmet veren bir çok hukuk yazılımı windows tabanlı platformlar üzerinde üretildiği için ofis dışında kullanımları pek olası olmuyor. Ancak KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘nin web tabanlı yapısı sayesinde ister ofis içinde ister ofis dışında; akıllı telefon, tablet, laptop ve bilgisayarlarınız ile internetin olduğu her yerden dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Web tabanlı yapısının sağladığı bir diğer özellik ise windows işletim sistemi dışında ki işletim sistemlerinde de rahatlıklı kullanılabilinmesi. Örneğin; Apple firmasının bir bilgisayarına sahip olsanız dahi KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ni kullanabilirsiniz. Ofis dışında ofisinizi takip etmek, ilerleyen işleri görüntülemek, kısacası KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile ofis içinde yapabileceğiniz her türlü işlemi ofis dışında da yapabilmek size ve ofisinize çok büyük artı katacaktır.

Sadece hukuk büroları için değil hukuk departmanları içinde paha biçilemez bir özellik. Departmanınıza bağlı olarak çalışan hukuk bürolarını tek bir sistem üzerinden yönetmek artık çok kolay olacak. Web tabanlı yapısı sayesinde dış bürolarınız sisteminize rahatlıkla ulaşabilir ve sizlerin sunmuş olduğu yetki ve sorumluluk alanı kapsamında tüm işlemlerini gerçekleştirebilir. Bu sayede sizlere bağlı olarak çalışan hukuk bürolarının tamamını kontrol altına alabilirsiniz. KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ile hukuk departmanı yönetiminizi bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz. KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi ile tanışmak için tıklayınız.

6. %100 Türk Yapımı Hukuk Yazılımı

Türk Yapımı Hukuk Yazılımı

Türk Yapımı Hukuk Yazılımı

Nt MicroDestek çatısı altında üretilen, sürekli geliştirilen ve beş yıldır hukuk sektörüne emek vermiş kişilerin hizmetine sunulmuş KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi %100 Türk yapımı hukuk yazılımıdır. %100 Türk sermayeli bir yazılım kuruluşu olan Nt MicroDestek, çözümlerini de Türk mühendislerinin gücüyle geliştiriyor.

7. Güvenlik Sizin Olduğu Kadar Bizim İçinde Önemli

Güvenlik Sizin Olduğu Kadar Bizim İçinde Önemli

Güvenlik Sizin Olduğu Kadar Bizim İçinde Önemli

Hukuk yazılımınız güvenliği sizlerin olduğu kadar bizlerin de en çok önem verdiği konulardan biri. Başınıza gelebilecek her türlü güvenlik sorununa önlem almaya her daim devam ediyoruz. Standart güvenlik prosedürlerinin yanı sıra, sisteminizin çok daha güvenli olabileceği şekilde çözümler üretiyoruz. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ni ssl sertifikaları ve vpn özellikleri ile neredeyse en yüksek güvenlik seviyesine çıkartıyoruz. Sizler talebinize göre KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi girişlerinde dilerseniz cep telefonu sms güvenlik işlemlerini de vpn alanına ekleyebilmektesiniz.  Güvenlik mekanizmalarının yanı sıra otomatik yedekleme sistemi ile de ana makineniz üzerinde yaşanabilinecek her türlü soruna karşı önlem alıyoruz. Ana makineniz üzerinde bir problem yaşansa dahi, KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ni en kısa sürede tekrar aktif hale getiriyoruz.

8. Web Sitesi Entegrasyonu

Web Sitesi Entegrasyonu

Web Sitesi Entegrasyonu

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ni web sitenize entegre edebilirsiniz. Bu sayede hem müvekkilleriniz hem de sizlere bağlı olarak çalışan hukuk bürolarının web sitesi üzerinden sisteme giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Web sitesi entegrasyon alanında iki farklı giriş paneli bulunmaktadır. Birincisi müvekkil giriş paneli, ikincisi ise kullanıcı giriş paneli. Her iki panelde farklı şekilde çalışmaktadır. Müvekkillerinizin giriş yapacağı KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi, ofisinizde kullandığınız sistemden biraz farklıdır. Müvekkilleriniz dosyalar üzerinde herhangi bir işlem yapamaz. Sadece mevcut olan dosyalarını görüntüleyebilir, cari tablolarını kontrol edebilir ve genel dosya raporlarını inceleyebilir. Bu bahsetmiş olduğumuz işlemlerde sizlerin müvekkillerinize sunmuş olduğunuz yetki çerçevesi ile sınırlıdır. Örneğin bir müvekkilinizin cari tablolarını web sitesi entegrasyonu üzerinden sunmak istemeyebilirsiniz. Bu noktada müvekkilinizin bu alanını yetkisiz hale getirebilir ve kullanmasını engelleyebilirsiniz.

9. En İyi Fiyat

Hukuk Yazılımı - En İyi Fiyat

Hukuk Yazılımı – En İyi Fiyat

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi paket seçenekleri ile her türlü hukuk bürosu ve hukuk departmanına uygun şekilde hazırlanmıştır. Bir kişilik hukuk bürosundan 350 kişilik hukuk departmanına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. %100 Türk yapımı oluşu ve farklı paket seçenekleri sayesinde sizler için en iyi fiyatı sunmaktayız. Ayrıca lisansı ile satışa sunulan KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ‘ni yıllık güncelleme ve destek hizmetinden faydalanmaksızın kullanmaya devam edebilirsiniz. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi fiyatları, paket seçenekleri ve farklılıkları ile yıllık güncelleme ve destek hizmeti politikası ve şartları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Fiyatları  sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu sayfa üzerinden dilerseniz satın alma işlemlerinizi de gerçekleştirebileceğiniz hatırlatmak isteriz.

10. Hukuk Otomasyon Sisteminden Fazlası

Avukatların KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Seçmesinin 10 Nedeni

Avukatların KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Seçmesinin 10 Nedeni

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi, standart hukuk yazılımlarının üzerinde bir hizmet sunar. Hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmetleri ile maksimum müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet verir. Sistemsel yapısı ile size bir çok anlamda çalışma imkanı sağlar. Özel modülleri ile hukuk otomasyon sisteminden fazlası üzerinde çalışmanızı olanak verir. KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile tanışmak ve ücretsiz sunumlarımızdan faydalanmak için aşağıda yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Sunum Talep Formu

Hukuk Yazılımı | MicroDestek

Hukuk Yazılımı | MicroDestek

KolayOfis Hukuk Otomasyon sistemi ile Farkı Keşfedin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir