KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Aralık 2015 Güncellemeleri

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Aralık 2015 Güncellemeleri

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi aylık güncellemeler ile tekrar karşınızdayız. Aralık ayı içerisinde yapılan güncellemeler ve yenilikleri, nasıl kullanabileceğinizi ve hangi alanlarda yeniliklerin meydana geldiğini aşağıda yer alan metin içerisinde bulabilirsiniz

İşte KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Aralık 2015 Güncellemeleri

İş Planı Alt Kırılım

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Aralık 2015 Güncellemeleri -3

İş planı alt kırılım seçeneği, iş planı kaydı oluşturulurken seçilebilen bir alan olarak olarak sisteme dahil edilmiştir. İş plamlarınızı sisteme tanımlarken daha fazla detaylandırmak ve detaylar doğrultusunda raporlarınızı hazırlayabilmek için iş planı alt kırılımı seçeneğini kullanmayı tercih edebilirsiniz. İş planı alt kırılım seçeneği ile ilgili genel bilgiler aşağıdaki şekilde yer almaktadır.

  • İş planı kaydı oluştururken, alt kırılım seçimi zorunlu bir alan değildir.
  • Yeni iş planı alt kırılım başlığı ekleme işlemi, üç noktalı kutucuk seçilerek sisteme dahil edilmektedir.
  • İş planı alt kırılımı tanımlamaları tamamlandıktan sonra, hatalı veya düzenlenecek olan alt kırılım, üç noktalı kutucuk kullanılarak tekrar düzenlenebilir veya silinebilir.
  • İş planları ile ilgili kayıtların tamamlanmasının ardından, raporlar ana menüsü, planlanan iş rapor alt menüsü üzerinden, yapılan işlemlere yönelik raporlama gerçekleştirilebilir.
  • Planlanan iş rapor alt menüsü girişi yapıldığında alt kırılım seçeneği varsayılan olarak rapor içerisinde yer almamaktadır. Alt kırılım seçeneğinin rapor içerisinde yer almasının istenmesi durumunda, ek kriter alanından alt kırılım seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir

 

Hangi Paketlerde İş Planı Alt Kırılım Güncellemesi Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis NG Standart Edition, KolayOfis NG Gold Edition, KolayOfis Premium NG Edition ve KolayOfis NG Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm KolayOfis Bulut kullanıcıları da bu güncellemeden faydalanabilirler

Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Aralık 2015 Güncellemeleri -4

21 Aralık 2015 pazartesi günü yayınlanan Resmi Gazete ile birlikte Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi değişti. Avukatlık asgari ücret tarifesine yönelik detaylı bilgiyi https://www.microdestek.com.tr/avukatlik-asgari-ucret-tarifesi-2016.html adresine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Hangi Paketlerde Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi Güncellemesi Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis NG Standart Edition, KolayOfis NG Gold Edition, KolayOfis Premium NG Edition ve KolayOfis NG Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm KolayOfis Bulut kullanıcıları da bu güncellemeden faydalanabilirler.

Arşiv Dosya ve Sözleşme Bitiş Hatırlatmaları

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Aralık 2015 Güncellemeleri -2

Sisteminizde arşive kaldırılan dosyalar ile ilgili bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz? Kısa süre sonra sona erecek sözleşmeler ile ilgili hatırlatmaların yapılmasını mı istiyorsunuz? Aralık ayında yapılan ek güncellemeler ile hem arşive kaldırılan dosyalar hem de sözleşme bitiş tarihi yaklaşan sözleşmeler ile ilgili otomatik olarak hatırlatma e-postalarından faydalanabilirsiniz. Bu iki özelliği aktif hale getirebilmek için Güvenlik > Kurum Ayarları alt menüsüne giriş yapmanız gerekmektedir. Sözleşmeler ile ilgili hatırlatmanın gelmesi için kurum ayarları seçeneğinde yer alan “Uyarı ve bitiş tarihlerinde sözleşme bilgileri sorumlularına mail ile uyarı gitsin mi?”  seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Arşive dosyalar konusunda ise bilgilendirme almak için “Dosyaları arşiv yaparken dosya sorumlularına uyarı maili gitsin mi?” seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Bu iki seçeneğini de aktif hale getirmeniz sonrasında sisteme tarafından otomatik hatırlatma e-postalarından faydalanabilir hale gelebilirsiniz.

Hangi Paketlerde Arşiv Dosya ve Sözleşme Bitiş Hatırlatmaları Güncellemesi Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis NG Standart Edition, KolayOfis NG Gold Edition, KolayOfis Premium NG Edition ve KolayOfis NG Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm KolayOfis Bulut kullanıcıları da bu güncellemeden faydalanabilirler.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı (Reklam Şikayetleri) Özel Alanı

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Aralık 2015 Güncellemeleri -5

KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi kullanıcıları için özel bir alan daha geliştirildi. Özellikle perakende satış sektöründe hizmet veren kurumlar için, reklam şikayetlerini sistem üzerinde takip edebilecekleri ve detaylı olarak raporlayabilecekleri alan olarak sisteme dahil edilmiştir. İşlemlerinizi gerçekleştirirken, şikayet eden, şikayet edilen, karar no, tebliğ tarihi, konu, açıklama gibi bir çok alanı sisteme ekleyebilir ve raporlamalarınızı da sistem üzerinden alabilirsiniz. Böylece sadece reklam şikayetlerine yönelik kaç adet işlemin yapıldığını, ne şekilde sonuçlandığını gibi bütün detay bilgileri hızlı şekilde word, excel veya pdf formatında raporlayabilirsiniz.

Hangi Paketlerde Sanayi ve Ticaret Bakanlığı (Reklam Şikayetleri) Özel Alanı Güncellemesi Aktif Hale Getirildi ?

KolayOfis NG Kurumsal Hukuk Otomasyon Sistemi’nde bu özellikten faydalanabilirsiniz.

 

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi Aralık 2015 Güncellemeleri yukarıda belirtilmiş olduğu gibi sizlerin kullanımına sunulmuştur. Yapılan güncellemeler ile ilgili aklınıza takılan soruları, kullanım ile ilgili daha detaylı bilgiyi ve yapılan güncellemeler dışında talep etmiş olduğunuz ek güncellemeleri Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçerek iletebilir veya web sitemiz üzerinde bizler ile yorum veya farklı yöntemler ile paylaşabilirsiniz.

KolayOfis Hukuk Otomasyon Sistemi ile

Farkı Keşfetmeye Devam Edin !

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir