Ankara Adliyesine Nasıl Gidilir

Ankara Adliyesine Nasıl Gidilir

Tamamlamanız veya başlatmanız gereken ara karar, duruşma, icra takibi ve benzeri işlemler için Ankara dışından Ankara Esenboğa Havalimanı’na geldiniz. Ankara Adliye Sarayı’na hızlı ve kolayca gitmeniz gerekiyor. Ankara Esenboğa Havalimanından Ankara Adliyesine Nasıl Gidilir sorunuzu cevaplamak için sizlere farklı alternatifleri hazırladık.

Ankara Esenboğa Havalimanından, Ankara Adliyesine Nasıl Gidilir?

Ankara Adliyesine Nasıl Gidilir - Ankara Adalet Sarayı
Ankara Adliyesine Nasıl Gidilir – Ankara Adalet Sarayı

Ankara Esenboğa Havalimanında bulunan Havaş servisleri Aşti’ye gitmektedir. Bu nedenle Havaş servisi ile Ankara Adliyesine gitmeniz çok pratik olmayacaktır. Ancak havalimanı içerisinde Ankara Büyükşehir Belediyesinin işletmiş olduğu BELKOAir Servis otobüsleri hizmet vermektedir. Ankara Adliyesine gidebilmeniz için BELKOAir servislerini tercih etmeniz gerekmektedir. BELKOAir servislerinden K2-Kızılay Hattına binip yaklaşık 1 saatlik yolculuktan sonra Ankara Garında ya da servislerin son durağı olan Kızılay Güven Park önünde inerek 10 dakikalık bir yürüyüş ile adliyeye ulaşabilirsiniz. Hava ve koşullar yürümeniz için uygun değilse yaklaşık 1 kmlik yolu ticari taksi ile geçebilirsiniz. Eğer Güvenpark’da inerseniz metro ile sadece bir durak geçerek Sıhhıye’de indiğinizde Adliyenin önüne çıkabilirsiniz.

Ankara adliyelerinde işleriniz uzadı ve Ankara’da daha fazla süre geçirmeniz gerekiyor ise Ankara Avukatlarına Özel İş Yemekleri İçin Restaurant Önerileri yazımızdan güzel akşam yemeği yiyebileceğiniz yerleri keşfedebilirsiniz.

Havaş ücret tarifesi, kalkış saatleri ve diğer ayrıntılar için bu alana tıklayarak erişebilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanından, Ankara Adliyesi Dışkapı Ek Hizmet Binasına Nasıl Gidilir?

Ankara Adliyesine Nasıl Gidilir - Dışkapı Ek Hizmet Binası
Ankara Adliyesine Nasıl Gidilir – Dışkapı Ek Hizmet Binası

Dışkapıda bulunan Ankara Adliyesi Dışkapı Ek Hizmet Binasına gidebilmek için, yine Ankara Büyükşehir Belediyesinin işletmiş olduğu BELKOAir Servis otobüslerinden K2-Kızılay hattını seçmeniz gerekmektedir. Bu servise bindiğinizde Dışkapı durağında inerseniz, Ankara Adliyesinin Dışkapı Ek Hizmet Binasına yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz.

Özel Halk Otobüsü sınıfında, Şehirlerarası Otobüs Konforu ile hizmet veren BELKOAir otobüslerinde, şehiriçi servis ücreti, 30 EYLÜL 2019 Tarihi itibarıyla 11,00-TL olarak alınmaktadır.

Ankara Barosu tarihi hakkında kısa bir bilgi edinmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Bilgilendirme: Harita görselleri Google Haritalar uygulamasından temin edilmiştir. Görsellerin hazırlanma saati 09:30 ‘dur. Farklı zaman aralıklarında farklı sürelerde ulaşım sağlayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Alternatif yollar ve ulaşım planları için yorumlarınız bekleriz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir