Avukat Modası

Avukatlar İçin Sonbahar Kış Modası

Geçmiş yıllara göre pandemi dolayısıyla daha sönük geçen bir yazı geride bırakmış ve sonbahar yapraklarının uçuştuğu soğuk günleri hissetmeye başlamış bulunmaktayız.

Geçen yıllarda gövde gösterisi haline gelen defilelerinin yerinde yeller esiyor.

En son şubat ayında sonbahar / kış sezonunun defileleri yapıldı ve sonrasında birçok sektörde olduğu gibi moda sektörü de pandemi dolayısıyla büyük bir daralmanın içine girdi.

Bu daralma moda endüstrisinin de kökten kalıplarını yerinden oynattı. Çünkü yaşanan pandemi sokak modası ya da houte couter dinamiklerini daha kalıcı ve kullanışlı moda kavramına evirdi.

Trend kavramının yerini daha ekonomik parçaları satın alma kavramının etkinliği yadsınamaz.

Her zaman yoğun olan ve avukatlarımız için bizde bu senenin sonbahar kış akımlarını listeledik.

Kırmızı Aşkına…

Kırmızı rengi taşımak kolay değildir. Renkler aleminin en güçlü üyesi olan kırmızıları ton sür ton şeklinde kullanıldığını büyük markalarda görüyoruz. Başımızdan ayağımıza kırmızı rengi kullanmak tercih olarak için mümkün görünmüyorsa kırmızı bir kemer ve çanta ikilisi hem müvekkil görüşmesi hem de günlük hayatta gayet rahat kullanılabilir.

Avukat Modası – 1

Kahve – Siyah

Belki de çok uzun yıllardır kullanılmayan bu ikili yeni sezonun en şık eşleşmesi olarak tanımlanıyor. Kişisel anlamda her ikisinin kullanımının doğal yaşı daha da fazla gösterdiği görüşünde olsam da minik eşleştirmelerle bu moda trendini ucundan kıyısından yakalayabiliriz.

Öncelikle her iki renkte de ciddiyetin hâkim olduğunu düşünürsek, iş hayatında yoğun geçen toplantıların vazgeçilmez kombin renkleri olabilirler. Burada kahverenginin tonunun iyi ayarlanması gerektiğini de belirtmeliyim.

Avukat Modası – 2

Pelerin

Pelerin bu sezonun en sık görülen parçalarından biri. Gerek maksi boy gerek midi boyda kullanabileceğiniz pelerinler soğuk havadan korunurken aynı zamanda şıklığınızı da pekiştirecektir. Mekân olarak çok fazla dışarıda olacağınız bir gün geçireceksiniz ceket yerine kullanabileceğiniz bir pelerinle çabasız şıklığa ulaşabilirsiniz.

Avukat Modası – 3

Leylak – Sümbül

2019 yılının leylak rengi modası bu yılda tam gaz devam etmekte. Sonbahar mevsiminin belki de en güzel renklerinden biri olan leylak renginin her türlü tonunu özgürce kullanabilirsiniz. Bu senenin modası olan nostaljik aksesuarlarınızı bu renk seçerek tarzınıza renk katabilirsiniz. Her ne kadar abartı boylarda aksesuarları akım olarak görsek de profesyonel iş hayatında daha ufak parçalar tercih edilmelidir.

Avukat Modası – 4

Asimetrik Kesimler

Geleneksel kesimlerin yerini bu sene asimetrik kesimlere bıraktığını görüyoruz. Alt veya üst parça fark etmeksizin kullanabileceğiniz asimetrik kesimlerle son derece şık olabilirsiniz. Hem iş hem de davetlerde beyaz gömleğinizle uyumlu asimetrik kalem etek kurtarıcı parçanız olacaktır.

Kadın Avukat Modası 2019 merak ediyorsanız tıklayabilirsiniz.

Avukat Modası – 5
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir